קבלן ניקיון

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

קבלן ניקיוןלא צריך לספר לכם, בעלי המשרד, למה חשוב לפנות לחברות ניקיון מפעם לפעם או אפילו באופן שוטף. אבל למי בדיוק פונים ואיך? זו כבר שאלה אחרת, שמצריכה התייחסות נפרדת.

קבלני ניקיון הם אלה שעשויים להיכנס לתמונה בלא מעט מצבים, כאשר האתגר האמיתי הוא למצוא קבלן מקצועי שמתאים למשימה שמצפים שיעשה כמו כפפה ליד. הנה כל מה שחשוב שתדעו על מי שעשוי לקחת את ניקיון המשרד שלכם מספר צעדים קדימה.

קווים לדמותם של קבלני הניקיון

ברמת ההגדרה קבלן ניקיון הוא חברה המעסיקה מספר עובדי ניקיון, מה שמאפשר לה להעניק שירותי ניקיון מסוגים שונים. החברה הקבלנית מונעת למעשה את הצורך להתנהל מול המנקים עצמם, מה שלא תמיד פשוט: כשיש מנקה בודד הרי שאנחנו תלויים בזמינות שלו.

אם הוא לא יכול להגיע ביום מסוים מסיבה זו או אחרת, אנחנו נתקעים וצריכים למצוא אלטרנטיבה במהירות (או לחלופין לנקות את המשרד לבד). חברה קבלנית לעומת זאת תחזיק במספר רחב של אנשי מקצוע, ופשוט תתאים אותם למשימות לפי סוגן והזמינות של המנקים. התוצאה היא שקט נפשי גדול הרבה יותר.

קבלן ניקיון מחזיק בכל הכלים להפוך את הניקיון למושלם באמת. כוח האדם שהוא יחזיק בו נבחר בדרך כלל בקפידה, ולעיתים מחזיק בהסמכות נקודתיות: נניח ניקיון חלונות בגובה.

קבלן ניקיון אמור לדאוג גם לציוד הניקיון, שהחשיבות שלו בדרך לתוצאה הסופית מכרעת לא פחות. הקבלן עשוי להחזיק בציוד שמאפשר לבצע את הניקיון בצורה יעילה ומהירה, בחומרי ניקיון איכותיים (הנטייה כיום היא להעדיף חומרי ניקיון אקולוגיים וידידותיים לסביבה) ועוד.

למה חשוב לשים לב?

בחירת קבלן ניקיון צריכה להתבצע תוך מתן תשומת לב למספר דברים ביחס אליה. הדבר הראשון, שלדעת רבים הוא החשוב מכולם, הוא לפנות לחברות שמחזיקות ברישיון קבלן שירות בתחום ממשרד הכלכלה והתעשייה.

כדי להחזיק ברישיון הזה החברה צריכה לעמוד במספר תנאים, למשל שיהיה לרשותה משרד, שהניסיון שלה בתחום יהיה של שנה לפחות, שאנשיה יעברו מבחן בדיני עבודה ויהיו בעלי עבר פלילי נקי, שהם יוכלו לספק ערבות בנקאית ועוד. לא כל מי שמציג את עצמו כקבלן ניקיון אכן עומד בדרישות האלה, כך שחובת הבדיקה היא עליכם. בהמשך לכך לא כל קבלן ניקיון מתמחה באמת בתחום של ניקיון משרדים, ולכן חשוב לוודא זאת לפני שסוגרים איתו.

כמובן ששמו של קבלן ניקיון צריך ללכת לפניו. מומלץ לבחור בחברה מנוסה שהמוניטין שלה חיובי, אלמנטים שאפשר להתרשם לגביהם באמצעות שיחות עם אנשי החברה, איתור חוות דעת אודותיה, שיחה עם לקוחות קיימים וכן הלאה.

חשוב לתאם עם אנשי חברה את כל ההיבטים של מתן השירות מבעוד מועד, ולהעלות את תנאי השירות על הכתב. בין היתר מדובר כאן בשאלות דוגמת: מהן פעולות הניקיון שתתבצענה? מתי ייעשה הניקיון? כמה אנשים יהיו בצוות הניקיון? מה המחיר של הפעולה? וכן הלאה.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו