ניקיון משרדים ברעננה – ניקיון מקצועי לעסקים

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

המשרד שלכם ממוקם ברעננה? אתם לא לבד, כיאה לאחת הערים היותר מפותחות מבחינה מסחרית שיש בישראל, ובטח באזור השרון והמרכז. סביר מאד להניח שהבנתם כבר שאחד האתגרים החשובים הוא לשמור על המשרד שלכם נקי ומצוחצח, מה שלמרבה הצער ממש לא פשוט. רק חברת ניקיון מקצועית הפועלת באזור תוכל לאפשר לכם לסמן את ה"וי" הכל כך חשוב על ניקיון המשרד שלכם.

למה זה קשה לנקות משרדים לבד?

יכול מאד להיות שאת הבית שלכם אתם מנקים בכוחות עצמכם, או לכל היותר מזמינים עוזרת אחת למספר שבועות. במקרה של משרדים, נראה שהחשיבות של חברות הניקיון המקצועיות עולה פלאים.

הסיבה הראשונה היא שבמשרד הממוצע, בטח בעיר תוססת דוגמת רעננה, סביר שיהיה קשה לאנשי המשרד למצוא את הזמן לבצע את הניקיון. הם ישאירו אותו לזמנים הרגועים יותר (שלא יגיעו כלל), ובדרך כלל ימקמו אותו בתחתית סדר העדיפויות.

קושי נוסף נובע מכך שמשרדים נוטים לצבור בהם לכלוך בתדירות ובכמות גבוהים מאד, גם בגלל שעוברים בהם הרבה אנשים ביום נתון – כל אחד מהאנשים עלול ללכלך, במיוחד אם הוא לא קשור למשרד ולכן לא בהכרח שם דגש על הניקיון. יש במשרדים אזורים רבים ש"מועדים לפורענות" עוד יותר, למשל מטבחים או חדרי שירותים, ולצד זה פריטים שהניקיון שלהם מורכב מאחרים: מחשב, שטיחים, חלונות וכן הלאה. רק חברה מקצועית שתיקח לעצמה את המושכות תוכל לכן לבצע את הניקיון כפי שאנשי המשרד מצפים שהוא ייעשה.

הגודל כן קובע

בחירה של חברת ניקיון משרדים, גם אם מתבקשת בנקודת ההתחלה שלה, אינה פשוטה כלל וכלל. יש הרבה מאד חברות שפועלות בתחום, בטח באזור עמוס נותני שירותים דוגמת אזור השרון. לכן חייבים לבדוק עד כמה החברה המיועדת מקצועית, ומהי ההתאמה שלה לביצוע המשימה הספציפית.

הגודל של המשרד למשל משחק תפקיד, כשמן העבר השני של המשוואה ישנן חברות ניקיון שמתמחות בניקיון משרדים בגודל מסוים: משרדים קטנים לעומת משרדים גדולים. עוד משהו שצריך לשים אליו לב הוא שיטת הניקיון, פונקציה של הציוד שעומד עבור אנשי החברה והחומרים שהם נעזרים בהם. בדרך כלל מומלץ לבחור בניקיון משרדים אקולוגי, הנעשה באמצעות חומרים ידידותיים לסביבה שגם אינם רעילים עבור האדם.

עוד משהו שצריך לחשוב עליו הוא מהם המועדים האידיאליים לביצוע הניקיון. המטרה היא להבטיח שהמשרד יהיה נקי ברוב שעות היום, אבל מנגד שהניקיון עצמו לא יפריע לשגרת העבודה והפעילות במשרד.

הפתרון שמוצאים בעלי משרדים רבים הוא להזמין חברות המציעות שירותי ניקיון בשעות הערב, שירותים שיכולים להתבצע אפילו מעבר לשעות הפעילות של המשרד. במקרה הזה חשוב לבחור בחברת שהן אמינות, ולו מכיוון שניקיון בערב ייעשה פעמים רבות מבלי שיש במשרד עצמו יותר מדי עובדים. אפשר לחפש חוות דעת על החברות, לשוחח עם לקוחות קיימים שלהן וכן הלאה.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו