ניקיון משרדים ברמת החייל/ עתידים – ניקיון משרדים ועסקים ברמה גבוהה

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

אזור רמת החייל וקריית עתידים נחשבים ללב זירת ההייטק של מדינת ישראל. זהו המקום בו נמצאות כל החברות הנחשבות והמובילות בתחום הזה, יחד עם שלל משרדים ובתי עסק בנושאים אחרים. הבחירה של עסק נתון להתמקם באזור רמת החייל ועתידים היא מעין הצהרת כוונות, שמעלה באופן כמעט אוטומטי את הציפיות של לקוחות העסק הפוטנציאליים.

עם הציפיות, בא הצורך של בעלי העסקים לעשות הכל כדי לעמוד בהן, ולבנות תדמית חיובית. ניקיון מופתי של המשרד שלהם היא דרישת חובה בדרך להגשמת המשימה.

ההנחה: הניקיון לא מתבצע מעצמו

יש בעלי משרדים רבים שהיו שמחים שהמשרד שלהם היה נשמר נקי גם עם מינימום מאמצים מבחינתם: טאטוא הרצפה אחת למספר שבועות, ריקון הפחים מדי כמה ימים וכן הלאה. אלא שבפועל יש פער בין הרצוי והמצוי, והוא גדול בהחלט מהבחינה הזו. עסקים כוללים הרבה מאד אנשים שמבקרים בהם מדי יום, מה שמגדיל את פוטנציאל הלכלוך בפועל.

שגרת העבודה של עסקים בישראל, ובעיקר בתחומים מחייבים דוגמת הייטק, היא בהחלט עמוסה ונעשית סביב השעון ביום (ולעיתים גם בלילה). התוצאה היא שעומס העבודה מביא לדחיקה של דברים לתחתית סדר העדיפויות, כולל הניקיון. כל אחד מהעובדים משאיר את הניקיון לאדם אחר, או מחליט לבצע את החלק שלו "כשיהיה זמן" – מה שכמעט אף פעם לא קורה.

התוצאה היא לכלוך שרק הולך ומצטבר בכל יום, מביא לכך שסביבת העבודה הופכת להרבה פחות נעימה וגם לתחושה שלילית אפשרית של הלקוחות כלפי העסק. זה אף פעם לא נעים לבקר הרי במשרד מטונף, בייחוד באזור שהציפיות לגביו כאמור גבוהות. מי שנתקל בלכלוך במשרד ההייטק עלול להסיק עליו לא מעט דברים שליליים, אפילו כאלה הקשורים לרמה המקצועית של אנשיו. מראה המשרד הוא במידה רבה אחד מכרטיסי הביקור שלו, ולכן אין כאן כל אפשרות להתפשר או להפחית סטנדרטים.

הפתרון נמצא בקרבת מקום

אזור רמת החייל וקריית עתידים נחשבים לאטרקטיביים גם על רקע המיקום שלהם, מרחק נגיעה מערי גוש דן ומאזור השרון. זהו פלוס אדיר מבחינת זמינות הלקוחות, אבל גם בכל הנוגע לנותני השירותים – כולל חברות ניקיון משרדים. באזור תוכלו למצוא מספר לא מבוטל של חברות המציעות את שירותיהן, כאשר ההמלצה המועילה היא להתמקד באופציות במרחק סביר ולא להתרחק יותר מדי. חברה שממוקמת רחוק עלולה לא להיות זמינה כפי שמצפים אנשי המשרד, וגם המחיר של שירותיה עלול לעלות כתוצאה מכך.

ניקיון משרדים – גם בערב!

אפרופו זמינות, חשוב לראות מהן השעות בהן החברה יכולה לבצע את הניקיון. האבחנה העיקרית שעושים בהרבה מקרים היא בין ניקיון בשעות הבוקר או הצהריים (שעות העבודה) לבין ניקיון בשעות הערב (מחוץ לשעות העבודה). באזור עמוס פעילות דוגמת רמת החייל, בחירה מקובלת היא בניקיון בשעות הערב. הוא מאפשר לחברת הניקיון לבצע את מלאכתה בסביבה נקייה מעובדים – פחות או יותר – מה שלא פוגע בפעולת הניקיון וגם לא משבש את פעילות המשרד. המשרד הספציפי יודע מה הכי מתאים לו מהבחינה הזו.

למה עוד חשוב לשים לב?

כשבוחרים חברת ניקיון משרדים, חייבים לראות את הרמה המקצועית שלה: הניסיון, המומחיות של אנשיה והציוד שעומד לרשותם הם חלק מהפרמטרים שמגדירים את טיב השירות אשר החברה מספקת. הם יגדירו גם את ההתאמה של החברה לסוג הניקיון שאנשי המשרד זקוקים בו.

הגודל למשל מקבל תמיד חשיבות, עם חברות שמתמחות בניקיון של משרדים קטנים ולעומתן חברות שנחשבות למקצועיות במיוחד במשרדים גדולים – הכל תלוי בגישה המקצועית של החברה, בצוות העובדים שלה ובציוד שלהם. דוגמא נוספת היא טיב חומרי הניקיון שהחברה משתמשת בהם, כאשר הרצון הברור של בעלי משרדים כיום צריך להיות לחברות המשתמשות בחומרים אקולוגיים וידידותיים לסביבה, שאינם מסוכנים עבור האדם.

מומלץ לשבת עם אנשי החברה ולתכנן יחד איתם תוכנית ניקיון המותאמת לעסק מבחינת גודלו, החלוקה לחדרים, פעולות הניקיון שצריכות להתבצע, תדירות הניקיון וכמובן שגם המחיר.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו