ניקוי חלונות במשרדים

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

חלונות מקבלים תפקיד פונקציונלי חשוב מאד בכל משרד: הם מכניסים אור ואוויר לתוך המשרד, מהווים החיבור שלו לסביבה החיצונית וגם מאפשרים לקבל תחושת מרחב שלא קיימת בהכרח בחלל הסגור.

משרדים בהם יש חלונות (ורצוי כמה שיותר) נמצאים לכן בנקודת פתיחה טובה. אלא שהחלון מצריך דאגה לניקיון ולתחזוקה שלו, שמומלץ שיתבצעו על ידי חברות ניקיון מקצועית.

למה קשה לנקות חלונות?

ניקיון חלונות אמנם נראה כמו פעולה בסיסית יחסית שמבצעים במשרד, אבל בפועל היא מורכבת הרבה יותר ממה שרבים חושבים. הסיבה הראשונה היא שצריך להשתמש בחומרים המתאימים ביותר לסוג החלון הספציפי, וגם לבצע את הניקיון על פי הספר.

יש אנשים שלא יודעים מהי הדרך האידיאלית לנקות את החלון שלהם, מה שמביא לכך שהם משאירים על גביו כתמים לא מחמיאים (למשל טביעות אצבעות), שורטים אותו וכן הלאה. למרות שזכוכית היא חומר חזק, היא רגישה לפעולות ניקיון לא נכונות, שעלולות לפגוע במראה של החלון ולכן של המשרד כולו. חלון שאינו מבריק בולט הרבה יותר ממה שרבים חושבים.

יש מקרים בהם המורכבות של ניקיון חלונות עולה אפילו יותר. אנחנו מתכוונים למצבים הדי נפוצים בהם המשרד ממוקם באחת הקומות הגבוהות של בניין משרדים. ניקיון שלו מהצד החיצוני, אם רוצים לא להסתכן מצד אחד ולהגיע לכל האזורים בחלון מהצד האחר, צריך ציוד מיוחד שיהיה בחזקתן של חברות הניקיון המקצועיות: ציוד לביצוע ניקיון בסנפלינג. כאן אין למעשה כל ברירה אלא לפנות מראש לחברות שניקיון משרדים בצורה זו הוא חלק בלתי נפרד מפרופיל הפעילות שלהן.

חלק ממגוון פעולות הניקיון

ניקיון חלונות לא מתבצע לבדו כמעט אף פעם. בחלק הארי של המקרים הוא יהיה פעולה אחת מבין פעולות הניקיון השוטפות שצריכות להתבצע במשרד הנתון: חשבו לדוגמא על טאטוא אבק, שטיפת הרצפה, ניקיון מכשירי החשמל, ניקוי שטיחים וכן הלאה. במצב הדברים הזה חשוב שכל משרד יגדיר לעצמו למה בדיוק הוא זקוק, ויחפש אחר החברות שיוכלו לבצע זאת עבורו.

המלצה די מועילה היא לפנות מראש לחברות המציעות כמה שיותר שירותים, מה שיחסוך מאמצים ולעיתים גם כספים: שירותי ניקיון כוללנים עשויים להיות זולים באופן יחסי להזמנת חברה שתבצע כל שירות בנפרד. יש היצע די רחב של חברות ניקיון משרדים באזור המרכז, כך שסביר להניח שתמצאו במהרה מספר חברות מתאימות לביצוע הניקיון עבורכם.

חיוני לסקור את הניסיון והמוניטין של החברה בביצוע העבודות השונות, ובכלל זה ניקיון חלונות. אם יש צורך בעבודה בגובה, חשוב לראות שלאנשי החברה יש ניסיון וגם היתר לביצוע עבודות בגובה.

שמן של חברות ניקיון טובות צריך ללכת לפניהן, במיוחד במגזר העסקי, כך שאפשר לנסות ולאתר חוות דעת לגבי החברות, לבקש המלצות מקולגות או ממשרדים אחרים הנמצאים בסמוך וכן הלאה.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו