ניקיון משרדים בזול – כמה השירות צריך לעלות לכם?

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

אין צורך לספר לכם על החשיבות של שירותי ניקיון משרדים, ועל היכולת של חברת ניקיון מקצועית להפוך את המשרד למקום אסתטי ונעים עבור כל מי שמגיע אליו. למרות היתרונות הברורים האלה, יש עסקים רבים שלא ממהרים לסגור עם חברת ניקיון, או אפילו נמנעים מכך לחלוטין. הסיבה, ניחשתם נכון, היא כלכלית במהותה: שירותי ניקיון מצריכים הוצאה כספית, אותה אנשי העסק מעוניינים לחסוך.

האם הגישה הזו נכונה? הדעה המקובלת היא שממש לא, מאחר ואין תחליף לניקיון יסודי של העסק. מה שחשוב לא פחות הוא שאם רק יודעים מה לעשות ולמי לפנות, ניתן למצוא שירותי ניקיון משרדים במחירים אטרקטיביים מאד. אספנו עבורכם כמה טיפים שיכולים לחסוך לכם הרבה מאד כספים.

חפשו את המבצעים

תחום ניקיון המשרדים נחשב כיום לתחרותי, בעיקר באזור המרכז בו פועלים אינספור נותני שירותים בכל תחום. החדשות הטובות הן שמבחינתם של בעלי משרדים ועסקים, הם באמת יכולים למצוא במצב הדברים הזה הצעות משתלמות. החברות הפועלות בשדה המשחק מנסות הרי למשוך את תשומת הלב של הלקוחות הפוטנציאליים, ומבצעים הם יופי של דרך מבחינתן לעשות את זה.

מומלץ לראות מה מציעה כל חברה פוטנציאלית בגזרת המבצעים, כי סבירות לא מבוטלת שתמצאו הטבה זו או אחרת: מבצעים נקודתיים, מבצעים בחודש ספציפי, מבצעים בתקופת הקיץ או החורף, מבצעים לקראת החגים וכן הלאה. אל תהססו לבדוק באתר האינטרנט שלה, לראות פרסומות של חברות או אפילו לשאול את אנשיהן ישירות.

היו אקטיביים ונהלו משא ומתן ממצה

בתחום תחרותי, בו חברות מנסות לגייס תמיד לקוחות חדשים, יש להם כוח מסוים. בלא מעט תרחישים ניתן לנהל משא ומתן מול חברת הניקיון, במטרה להוזיל את הצעת המחיר שלה לשירות או לשירותים הנדרשים.

כמובן שההתנהלות מול החברה תהיה פשוטה ולרוב גם יעילה יותר אם אנשי המשרד יערכו בדיקות מקיפות לפני, יחקרו את התחום ויראו מה נהוג להציע עבור השירות: אם יש חברה שמציעה מחיר זול יותר עבור השירות, ניתן "לעמת" את אנשי החברה המתחרה עם ההצעה הזו. ידע בתחום הזה הוא לא רק כוח, אלא גם יכול להיות שווה הרבה מאד כסף.

שירותי ניקיון קבועים

בתחום הניקיון, כמו בתחומים רבים אחרים, המחיר הוא גם נגזרת של היקף השירותים שמעניקה החברה המקצועית. המשוואה כאן די ברורה: ככל שמזמינים ממנה כמה שיותר סיכויים, כך עולה הסבירות שהמחיר היחסי של כל אחד מהם יהיה זול יותר. כך לדוגמא הסכם שירותי ניקיון לטווח ארוך, של חודשים או שנים, או ביצוע של מספר רב של פעולות ניקיון בכל פעם.

זה ממש לא אומר שצריך לבחור שירותים שלא זקוקים להם רק כדי לקבל את ההנחה, כי זה עדיין כרוך בתשלום, אבל בהחלט שיש מקום לחשוב על הסכמים קבועים פחות או יותר עם חברות הניקיון.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו