ניקיון משרדים בבקרים

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

על החשיבות של ניקיון משרדים לא צריך להסביר, וגם לא על הצורך לפנות לחברות המתמחות בשדה המשחק. המציאות בעולם העסקי מראה שאין ניקיון משרד אחד אשר דומה לחברו, כאשר בכל אחד מהמקרים צריך לחשוב מהי הדרך הטובה ביותר לבצע את הניקיון.

האתגר הוא להביא לכך שהניקיון יתבצע בתדירות הגבוהה ביותר הנדרשת מצד אחד, אבל גם לא ישבש את פעילות העסק השוטפת מהצד האחר. ניקיון משרדים בשעות הערב הוא התשובה שמוצאים בעלי עסקים רבים, וממש לא קשה להבין מדוע.

למה לנקות בשעות הערב?

ניקיון בשעות הערב, כאמור, הוא בחירה נפוצה מאד בזירת המשרדים כיום. הסיבה הראשונה וככל הנראה המרכזית לניקיון בשעות אלה הוא הרצון שהניקיון יתבצע מבלי שתהיה הפרעה לפעילות אנשי המשרד – כי לא תמיד זה פשוט לעבוד כאשר אנשי חברת הניקיון מסתובבים בין הרגליים, או רוצים לנקות את האזורים במשרד בהם עובדים אנשיו בנקודת זמן מסוימת.

גם מבחינתם של הלקוחות הנמצאים בעסק ברגע נתון, הופעה של אנשי הניקיון בזמן שהות הלקוחות במשרד היא לא בהכרח חדשות טובות. הלקוחות רוצים מרווח וגם להרגיש שאנשי המשרד נמצאים שם עבורם ועבורם בלבד, ללא גורמים מתערבים שנמצאים ביניהם. זאת ועוד, חשבו על מצב בו הלקוח רוצה להיכנס לחדר השירותים אבל מגלה שבדיוק בזה הרגע הוא מנוקה.

מה שחשוב להדגיש בנוסף הוא שניקיון המתבצע בשעות הערב עשוי להביא לכך שכל יום עבודה יתחיל בצורה הנעימה ביותר האפשרית: זה תמיד נחמד להיכנס למשרד מסודר ונקי, עם ריח של ניקיון "טרי" והרגשה רעננה שמלווה את העובדים משך כל שעות הפעילות (או לפחות עד שהלכלוך מתחיל להצטבר שוב).

דגשים בבחירת החברה

ניקיון משרדים בשעות הערב הוא במידה לא מבוטלת מורכב ביחס לשעות היום, ולכן חייבים לבחור בחברה מהשורה הראשונה. בדרך כלל לא יימצא במשרד בשעות אלה איש מקצוע מטעמה שיוכל להדריך את אנשי הניקיון ולפקח עליהם, ומכאן שהחברה חייבת להיות כזו שאפשר לסמוך עליה בכל מאת האחוזים.

עוד משהו שחייבים לשים אליו לב הוא רמת האמינות שמשדרים אנשי החברה, שחייבת כמובן להיות מקסימלית. בלא מעט תרחישים (בעיקר ניקיון מעבר לשעות הפעילות של המשרד) אנשי העסק מעניקים את מפתח העסק לאנשי חברת הניקיון,שמקבלים בדרך זו גישה לכל הנכסים, המסמכים והציוד של המשרד. מיותר לציין מדוע אנשי ניקיון שאמינתם מוטלת בספק עלולים לנצל את הגישה הזו לרעת המשרד, ואף לעשות עבירות פליליות אלה או אחרות.

מומלץ לפנות ללקוחות קודמים או קיימים של חברת הניקיון ולראות האם למישהו מהם יש דבר מה שלילי לומר לגבי המקצועיות והיושר של החברה הספציפית ששוקלים להיעזר בשירותיה. יש עסקים שיעדיפו לא לקחת סיכון ויציבו מצלמות אבטחה – החלטה לגיטימית במצבים מסוימים, בעיקר בתחילת ההתנהלות מול אנשי חברת הניקיון.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו