ניקיון משרדים אקולוגי

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

ניקיון משרדים חייב להיעשות, מעצם ההגדרה שלו, באמצעות חומרי ניקיון. אלא שכאן אנחנו נכנסים לתחום רחב מאד, ובו אפשרויות שונות.

חומרי הניקיון הספציפיים שבוחרים יגדירו במידה רבה את יעילות הניקיון, אבל היעילות היא לא הדבר היחידי שאתם צריכים לשים עליו דגש. חלק משמעותי מהחומרים בהם נעשה שימוש הם כימיים במהות שלהם, רעילים וכוללים פוטנציאל פגיעה באדם הנחשף לחומרים.

אז מה עושים? הצעד המתבקש בדרך לשמירה על הבריאות שלכם הוא שימוש בחומרי ניקיון "ירוקים" וידידותיים לסביבה, או במילים אחרות: ניקיון משרדים אקולוגי.

מה הופך ניקיון לאקולוגי?

ניקיון משרדים אקולוגי מכניס לתמונה, כאמור, חומרי ומוצרי ניקיון שאינם מזיקים לסביבה או לאדם. מבחינת הנזק לסביבה, החומרים הכימיים עלולים לפגוע בתשתיות, לחדור למי התהום, להרעיל את הסביבה ועוד.

הנזק הפוטנציאלי לאדם חמור לא פחות, במיוחד במקרה של משרדים – אסור לשכוח שבמשרד נתון עוברים עשרות או מאות אנשים, כך שהחשיפה לחומרים שהם מזיקים תהיה מאסיבית.

ניקיון משרדים אקולוגי נעשה באמצעות חומרים שלא כוללים את הסיכונים האלה, חומרים שבהגדרה שלהם יהיו טבעיים, לרוב באופן מלא.

החומרים אינם נותרים באוויר למשך שעות ארוכות, לא מביאים לזיהום של הסביבה וגם נעימים הרבה יותר לשימוש (הריח שלהם נעים לדוגמא, מה שממש אי אפשר לומר על כל חומר ניקיון כימי). מכאן נובע שהשימוש בהם הוא בטוח לחלוטין עבור כל המעורבים: חומרים אקולוגיים לא יצריכו בדרך כלל פינוי של האנשים מהמשרד למשך שעות או אפילו ימים, מה שמונע פגיעה בשגרת העבודה של המשרד.

בעבר חומרי הניקיון האקולוגיים אמנם היו ידידותיים לסביבה, אבל הם לא הצטיינו בהיבט המרכזי על פיו הם צריכים להימדד: האופן בו הם מבצעים את פעולת הניקיון. החדשות הטובות מהבחינה הזו הן שכיום המצב שונה לחלוטין, כשהיעילות של חומרי הניקיון לא פחותה ולעיתים גם עולה על חומרי הניקיון הכימיים והמזיקים יותר.

המחיר? ממש לא בשמיים

הבדל משמעותי נוסף כיום ביחס לשנים קודמות נוגע לעלות הניקיון באמצעות החומרים האקולוגיים. בעבר החומרים האקולוגיים היו נדירים יחסית, ואתם יודעים מה המשמעות העיקרית של זה: תג מחיר גבוה (רואים את זה לדוגמא בתחום המזון בו מוצרים בריאים יהיו בדרך כלל יקרים יותר).

כיום, כשהניקיון האקולוגי הפך למקובל פי כמה ביחס לעבר, העלויות שלו ירדו פלאים: טכנולוגיית הייצור של החומרים האקולוגיים (גם אם הם מחומרים טבעיים הם דורשים ייצור) השתפרה בצורה משמעותית, והביאה להוזלה המצופה של העלויות.

במצב הנוכחי ניתן להזמין שירותי ניקיון אקולוגי של משרדים במחירים שהם באמת ובתמים שווים לכל נפש, מחירים שלא שונים בהרבה מאשר החומרים המזיקים יותר.

בהתחשב בכל היתרונות של ניקיון משרדים אקולוגי, אפשר להגיע למסקנה חד משמעית: זהו סוג הניקיון שרצוי מאד שתעדיפו גם עבור המשרד שלכם.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו